Rozhovor se Selenou

18. února 2011 v 15:11 |  O Seleně

ET: Na co se můžete těšit ve 4.sérii Kouzelníků z Waverly?
Selena: "Určitě to na mě udělalo dojem, abych byla upřímná, protože naše show už trvá dlouho a už jsme udělali spoustu epizod. Vím, že magie je nekonečná. Byla jsem trochu unavená, když jsem vstupovala do nové série, chtěla jsem mít jistotu, že to bude bomba. A překvapili mě. Vracíme se zpět s opravdu zábavným dějem. "

ET: V první epizodě řekneš světu, že jsi kouzelnice?
Selena: " Řeknu. Prozradím, že jsme kouzelníci. Je to vlastně test, který mě a mého bratra vyřadí z kouzelnické soutěže. Takže celou sérii uvidíme mě a mého bratra, kterého hraje David Henrie, jak se snažíme dostat se zpět do osutěže, protože to byl pouze test. "

ET: Myslí si tvoji fanoušci, že opravdu umíš kouzlit?
Selena: " To je ta nejsladší věc, protože mám malinké, malinké fanoušky, kteří přijdou ke mě a ptají se mě 'Ty opravdu umíš kouzlit?'. A maminky stojící za nima jen šeptají 'Řekni ano. Řekni ano.'. Já řeknu ' Věříš, že je to skutečné?' a oni říkají 'Ano, je to opravdové'. Já pak řeknu ' Tak to je to, co dělá magii opravdovou'. Vždycky se to snažím nějak napravit, protože se cítím špatně. Mnohokrát ale ví, jak to je. Ptají se mě na zelené plátno a jak to točíme. Ví, jak děláme některá kouzla."

ET: Kdybys uměla kouzlit, co bys udělala ?
Selena:  " Chtěla bych umět vrátit čas. To by bylo úžasné kouzelo, když byste chtěli dýl spát. "

ET: Takže bys prostě chtěla více času?
Selena: "Přesně. "

ET:  Hraješ kouzelnici. Máš ráda strašidelné filmy?
Selena: " Jsem velká fanynka hororů. Viděla jsem 'Paranormal Activity 2' a miluju to. Jsem posedlá díváním se na strašidelné filmy a strachem. "

ET: Začala jsi s hraním velmi mladá. Kterému herci, který také začal hrát mladý, by ses chtěla podobat?
Selena: " Pro mě, kdyby to měla být osoba, která začínala v Disney a pak vyšla do světa, byl by to Shia LeBeouf. Měl svou vlastní show na Disney Channel. Byl opravdu vtipný a já jsem jeho show milovala. Pak začal točit filmy. Teď dělá opravdu skvělé filmy a je respektovaný jako herec. Myslím, že je taky roztomilý, takže to taky pomáhá. Cítím, že ho bych mohla napodobit nejvíc. "

ET: Jak se vyhýbáte špatným věcem, kterými někteří mladí herci prochází?
Selena: " Lidé se mě na to ptají a je to tak zábavné, protože já nevím co říct. Jsem normální dítě. Nedělám nic vzrušujícího. Chci být známá pro svou práci, mou hodbu a vše jiné, kromě mého osobního života. Nikdy jsem nebyla taková, že bych se musela celá předvádět. Stále dělám chyby. Je tu jedna věc, kterou jsem vždycky chtěla říct mým fanouškům. Nejsem dokonalá. Nejsem nejlepší osoba vůbec, ale snažím se. Je to něco, přes co se snažím dostat. "

ET: S tímto přístupem - protože jsi randila s někým, kdo je taky propírán v tisku (Nick Jonas) - máš v mysli někoho, s kým bys chtěla randit?
Selena: " Nemyslím na to, protože nechci být špatná. Když je to správné, tak je to správně a stane se to. Nemělo by se to týkat nikoho jiného. Nemyslím si, že to budu schovávat, ale budu to chránit. "

ET: Jsi známá pro dětské role, chtěla by ses z toho vymanit?
Selena: " Jsem definitivně rozhodnutá, že se chci změnit jako herečka. Nemůžu cokoliv dělat, pokud se budu cítit špatně. Je mi 18, ale cítím se, jako by mi bylo 15, takže jsem stále velmi mladá a moje srdce je taky extrémně mladé. Necítím se na to, že bych měla právě dělat něco úplně jiného. Prostě doufám, že dokážu vyrůst v těchto věcech a z dělání dramatu a věcí, které jsou jiné, ale stále chci dělat pohodlné věci. "
Zdroj:www.selenagomez-al.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama